Pe 1 septembrie 2012 am avut la Sighisoara intalnirea de 40 de ani de la terminarea liceului; va prezint doua fotografii cu colegii de la “Mircea Eliade” Sighisoara.
Intr-una din postarile viitoare va voi prezenta o selectie a unor fotografii facute in Cetatea Sighisoara.Pana atunci, va pup cu drag pe toti, Tutu.
[audio:Electric Light Orchestra – Rock ‘n’ Roll is King.mp3]


September 8th, 2012
design 

Posted in