40 de ani de la terminarea liceului…Sighisoara, Liceul “Mircea Eliade”

Pe 1 septembrie 2012 am avut la Sighisoara intalnirea de 40 de ani de la terminarea liceului; va prezint doua fotografii cu colegii de la “Mircea Eliade” Sighisoara.

Intr-una din postarile viitoare va voi prezenta o selectie a unor fotografii facute in Cetatea Sighisoara.Pana atunci, va pup cu drag pe toti, Tutu.

[audio:Electric Light Orchestra – Rock ‘n’ Roll is King.mp3]

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.