Suntem toti : Mihaela este fiica mea cea mai mare, baiatul lui Mihai O. , nora acestuia si fiica lor, Ema, 2 1/2 anisori, dulceata mica, Bogdan si, Gheorghe cu sotia. Bonnie, catelusa (batranica!) fam.Melinte, nu in ultimul rand… Pe curand !
August 15th, 2011
design Suntem toti : Mihaela este fiica mea cea mai mare, baiatul lui Mihai O. , nora acestuia si fiica lor, Ema, 2 1/2 anisori, dulceata mica, Bogdan si, Gheorghe cu sotia. Bonnie, catelusa (batranica!) fam.Melinte, nu in ultimul rand… Pe curand !
August 9th, 2011
design In fotografie ii veti recunoste pe toti…sunt aceeasi care nu uita de 39 de ani sa se reintalneasca din cand in cand… Cu acceptul lor, voi pune si alte fotografii…