O scurta vacanta in Olanda

Avand sansa si bucuria sa vizitez si OLANDA-o tara foarte frumoasa si cu soferi civilizati care, daca ai gresit la o cedare de prioritate nu te injura ci se opresc ca sa treci tu-tara care mie mi-a placut foarte mult desi ei nu ne plac pe noi (dovada ca romanii sunt mai toleranti), va prezint cateva poze din OLANDA.

Costica Melinte

[audio:The Offspring – Pretty Fly for a White Guy Lyrics.mp3]

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.