Ana-Maria a implinit 2 anisori…

“Buna dragilor,

Va trimit un mail cu poze cu nepotica mea draguta foc, Ana-Maria, la care am fost la botez acum, in septembrie. Este o dulcica si o smecheruta.
Va pup,
Bunica fericita, Daniela”
[audio:Oh Very Young – Cat Stevens.mp3]

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.